Україна на час воєнного стану обмежила експорт деяких зернових
Рішення ухвалили з метою уникнення дефіциту цих продуктів у країні
На час дії воєнного стану в Україні обмежено експорт деяких зернових культур, а саме гречки, жита та вівса.
Таке рішення ухвалили з метою уникнення дефіциту цих продуктів у країні.
Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.
За його словами, для гарантування продовольчої безпеки в умовах воєнного часу Мінагрополітики щомісяця переглядає баланси тієї чи іншої продукції.
«По тих позиціях, де ми бачимо критичну ситуацію, ми будемо обмежувати експорт. Наприклад, зараз обмежений експорт гречки, важливого для хлібопекарської галузі жита, вівса», — зазначив Висоцький.
Також уряд моніторить ситуацію з продуктами, експорт яких підлягає ліцензуванню. Влада обіцяє не регулювати вивезення тих товарів, яких в Україні накопичились значні залишки.
«Ми слідкуємо за ситуацію по тих позиціях, на які діє ліцензування експорту, — це пшениця, цукор. Щоб розуміти, скільки їх вивозиться, і не давати вивезти більше, ніж є надлишок. Щодо соняшникової олії чи кукурудзи, яких у нас достатньо, регулювання немає. Міністерство фактично в щомісячному режимі оновлює баланси і виносить на розгляд уряду питання щодо того чи іншого регулювання, щоб фізично були доступні продукти, перш за все, для споживання українцями», — пояснив заступник міністра.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі