Україна націоналізувала майно російського олігарха, який наближений до путіна
У власність держави перейшли 350 об'єктів Дерипаски
Україна націоналізувала майно підсанкційного російського олігарха Олега Дерипаски, вартістю понад 10 млрд гривень.
Про це повідомляють Офіс генпрокурора і Служба безпеки України.
За оцінкою генпрокурора Андрія Костіна, у власність держави перейшли 350 об'єктів, включаючи Миколаївський глиноземний завод, а також добуваючі компанії «Глухівський кар'єр кварцитів», «Хустський кар'єр» і «Жежеловський кар'єр».
«Вартість переданого Україні майна становить понад 10 млрд грн.», - зазначає СБУ.
Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі у державну власність України підприємств, які належали Дерипасці.
«Встановлено, що Дерипаска, що входить до найближчого оточення військово-політичного керівництва росії, керував підприємствами через підконтрольні комерційні структури в різних регіонах України. Таким чином, російський олігарх намагався приховати своє ставлення до українських активів», - йдеться в повідомленні СБУ.
Раніше повідомлялося, священник УПЦ МП сяде за грати на сім років.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі