Україна очікує поставку 25 тис тонн бензину з Польщі
Це допоможе подолати кризу з пальним
Після російського вторгнення в Україну нам довелося повністю змінити маршрути імпорту палива, тому ми раді, що на початку наступного тижня, ймовірно, отримаємо 25 тисяч. тонн бензину з Польщі, повідомила міністр економічного розвитку і торгівлі України Юлія Свириденко у середу в Києві під час зустрічі з міністром клімату та навколишнього середовища Анною Москвою, пише Polsatnews.pl.
« - Допомога з боку Польщі дозволить нам суттєво збалансувати ситуацію на ринку палива, - повідомила Свириденко.
До російської агресії величезну частину нашого виробництва палива забезпечували заводи в Кременчуці. На жаль, ця інфраструктура зруйнована, тому ми терміново шукаємо можливість поставок з-за кордону, – додала представниця українського уряду.
Не лише Польща хоче допомогти
«– Польща – не єдина країна, зацікавлена в енергетичній допомозі для України,» – сказала Анна Москва, міністр клімату та навколишнього середовища.
«– З цього питання на технічному рівні ведеться діалог, ведуться переговори між польським міністерством енергетики та його українським колегою,» – сказала міністерка Анна Москва.
Додається, що польсько-українська співпраця продовжиться
«- Ми працюємо над рішеннями в галузі енергетики, які будуть функціонувати не тільки під час війни, а й у мирний час,» - сказала міністр клімату та навколишнього середовища Анна Москова в середу в Києві під час зустрічі з Міністром економічного розвитку і торгівлі України, Юлія Свириденко.
- Останні тижні були і залишаються часом плідної польсько-української співпраці, як на рівні уряду, так і між енергетичними компаніями, - додала Москва.
Додається, що Польща оголосила Україну новим членом Міжнародного енергетичного агентства і підтримує його в процедурних питаннях, - повідомила міністр клімату та навколишнього середовища Анна Москова.
«Ми приносимо хороші новини – є зелене світло від цієї міжнародної організації щодо прийняття України до її структур», – заявила Москва.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі