Україна передала гуманітарну допомогу Сирії, - Зеленський

Протягом наступних тижнів борошно отримають 33 250 сімей, або 167 000 людей

До Сирії Україна відправила 500 тонн пшеничного борошна — це допомога в межах гуманітарної програми «Зерно з України». Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Глава держави заявив про підтримку сирійського народу у скрутний для нього час.

"Як і обіцяли, ми підтримуємо сирійський народ у скрутний для нього час. 500 тонн українського пшеничного борошна вже на шляху до Сирії в межах нашої гуманітарної програми "Зерно з України" у співпраці з ВПП", – йдеться у дописі Зеленського.

Президент також повідомив, що протягом наступних тижнів борошно отримають 33 250 сімей, а це – 167 тис. людей. Кожен пакунок важить 15 кг і може прогодувати сім'ю з п'яти осіб протягом місяця.

Читайте також: Зеленський заявив, що 2025 рік має стати ключовим для України

"Бажаємо Сирії та її народу безпеки, стабільності й відновлення. Ми знаємо справжню цінність цих речей", – резюмував глава держави.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим