Україна підписала програму відновлення та розвитку з ООН
Україна й ООН підписали Рамкову програму співробітництва «Партнерство задля відновлення та розвитку на п'ять років
Україна підписала угоду з ООН, який передбачає координацію роботи понад 20 агенцій ООН в Україні та за її межами.
Про це повідомляє Судово-юридична газета.
У Києві віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тарас Качка та Координатор системи ООН Матіас Шмале підписали Рамкову програму співробітництва «Партнерство задля відновлення та розвитку на п'ять років.
«Цей документ визначає спільне бачення та зобов’язання Уряду України та ООН працювати разом для досягнення національних пріоритетів розвитку, зміцнення стійкості держави, підтримки реформ та імплементації Цілей сталого розвитку», – зазначили в Офісі Віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Зазначають, що програму підготували ще в 2024 році, а схвалена у жовтні 2025. Зокрема йдеться про такі пункти: відновлення інфраструктури, інклюзивне економічне відновлення, зміцнення систем освіти, охорони здоров’я та соціальних послуг.
«ООН має давню історію підтримки України. Особливо важливою вона є під час війни. Наразі до підтримки України залучено понад 20 агенцій, які працюють як і в Україні, так і за її межами. Цей спільний ресурс спрямований на «зелене» відновлення критичної інфраструктури, підтримку інклюзивного економічного відновлення, зміцнення систем освіти, охорони здоров’я та соціальних послуг, а також на те, щоб серед найбільш уразливих, постраждалих від війни, ніхто не залишився осторонь. Рамкова угода визначатиме нашу роботу в найближчі роки та нагадуватиме нам, що наша спільна мета - це підтримка українців», – підкреслив Координатор системи ООН в Україні та Гуманітарний координатор в Матіас Шмале.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі