Україна попрощалася з командиром 128 бригади Євгеном Коростельовим (фото)

sorada.gov.ua-1120-130830-06
sorada.gov.ua-1120-130830-06

Військовослужбовці 128-ї бригади приїхали на Сумщину провести в останню путь свого командира, який усі роки війни практично перебував на передовій. Про це повідомляється на сайті Сумської міськради.

Так, 12 листопада, виконуючи чергове завдання у районі проведення ООС, Євген Коростельов отримав множинні вогнепальні осколкові поранення кінцівок.

Його терміново літаком евакуювали до Харкова. Попри всі старання медиків, захисника країни врятувати не вдалося. Уже 19 листопада, від отриманих поранень, він пішов з життя.

Сьогодні, 20 листопада, з Євгеном Коростельовим попрощалися рідні, друзі, товариші по службі. Поховали загиблого комбрига на Алеї Слави.Із Києва приїхали перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло Коваль, командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Останній вручив родині загиблого за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня

«Мені дуже складно говорити. Втрата — це завжди важко. А коли гинуть такі молоді військові, стає удвічі важче, — звернувся до присутніх голова обласної ради Володимир Токар. — Трагедія прийшла не тільки в родину Євгена Колростильова і 128-ю бригаду. Біль втрати скувала Сумщину й усю Україну. Євген Коростильов жив заради своєї сім'ї, Батьківщини і, захищаючи своїх дітей, сім’ю, загинув за Україну. Завдяки таким офіцерам наша держава має цілісність і незалежність».

Володимир Токар подякував батькам Героя за те, що виховали гідного патріота своєї країни. Висловив співчуття дружині, дітям, всьому військовому складу 128 бригади за непоправну втрату.

За загиблим воїном у Свято-Воскресенському соборі відбулася заупокійна літія. Його тіло пронесли пішою ходою через «живий коридор» по вулиці Соборній.

Церемонія прощання відбулася у стінах Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Свого часу Євген Коростильов у цих стінах здобував військову освіту в інституті ракетних військ та артилерії.