Україна повернула додому ще 101 полоненого, серед них захисники "Азовсталі" (ФОТО, ВІДЕО)

Серед звільнених нацгвардійці, прикордонники, військові ЗСУ і цивільний

Фото: Телеграм/Єрмак

Україна та Росія провели черговий обмін полоненими, під час якого додому повернулися 100 наших захисників та 1 цивільний, повідомив у Телеграм голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Продовжуємо повертати українців з полону. Сьогодні додому їдуть 100 наших воїнів та 1 цивільний. Серед звільнених бійців - нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них - оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з «Азовсталі». Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості», зазначив Єрмак.

За даними Координаційного штабу поводження з військовополоненими, додому повернулися 100 військових і один цивільний — перший заступник міського голови міста Енергодара Іван Самойдюк. Він не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки. Після 333 днів неволі він повертається до рідних та близьких.

Серед звільнених військових багато поранених. Більшість — захисники Маріуполя. Також є українські оборонці з херсонського та київського напрямків. Серед інших повернулися 63 оборонці Азовсталі, захисники Бучі, Херсона та Лиману.

До Військово-морських сил належать 46 звільнених, до Державної прикордонної служби — 29, Нацгвардії — 12, восьмеро звільнених належать до Збройних Сил України, п’ятеро — до лав Територіальної оборони.

Цього разу всі звільнені в результаті обміну — рядовий та сержантський склад.

Фото: Телеграм/Єрмак

Як повідомлялося, на росії вдови окупантів не приховують свою радість, отримуючи шуби навзамін загиблих чоловіків.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також