Україна повернула тіла полеглих захисників

Сьогодні востаннє додому повертається 94 Герої

Фото ілюстративне

У понеділок, 20 листопада Україна повернула тіла ще 94 загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій України. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права протилежній стороні передано тіла (останки) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права протилежній стороні передано тіла (останки) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Читайте також: Україна повернула тіла загиблих воїнів

Захід здійснювався Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗСУ (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України у Сумській області, ДПС України, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України за сприяння та безпосередньої участі представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також