Україна повернула з окупованого Криму вісім дітей
Дітей насильно відібрали у матері під час перебування в лікарні, змусивши її під погрозами віддати їх до дитбудинку

В рамках ініціативи президента України Bring Kids Back UA вдалося повернути додому ще вісьмох українських дітей з тимчасово окупованого Криму.
Про це повідомила радниця керівника Офісу Президента, операційна директорка ініціативи Президента України Bring Kids Back UA Дарія Зарівна.
Читайте також: У Рівному в ліцеї побили учня, підліток потрапив до лікарні з переломом щелепи
“В закладі дітей піддавали цькуванню, змушували брати участь у пропагандистських заходах та мілітаристських гуртках, де їх вчили поводитись зі зброєю та готували до війни. Усе це — частина російської політики, спрямованої на знищення української ідентичності”, - йдеться в повідомленні.
Зарівна подякувала Save Ukraine за сприяння в організації цієї рятувальної місії та невтомну роботу заради українських дітей.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
- Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів
Найчитаніше
- На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
- Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
- В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- На Тернопільщині брат і сестра померли вдома і пролежали мертвими у будинку кілька місяців (ФОТО)
Коментарі