Україна повільно програє у війні, якщо США не нададуть допомогу, - New York Times

Найважчий етап вторгнення

ФОТО: ілюстративне

Без військової та економічної допомоги, Україна швидко втратить сили на полі бою.  Через це наразі Україна переживає найбільш небезпечний момент за всю повномасштабну війну, якщо не рахувати перші місяці великого вторгнення рф.

Про це йдеться у матеріалі New York Times.

Напередодні законопроєкт на понад 100 млрд доларів, який дозволив би надати підтримку Україні, Ізраїлю і Тайваню і водночас передбачав фінансування охорону кордонів, був відхилений під час голосування в Сенаті внутрішньополітичних розбіжностей в Конгресі.

Проте аналітики кажуть, що українська армія не буде раптово розгромлена, але виснаження її сил буде невблаганним. Європейські країни не мають запасів зброї та боєприпасів, які можна було б зіставити з рівнем США, тому Брюсселю навряд чи вдасться заповнити цю прогалину

«Україна могла б фактично протриматися деяку частину цього року (без додаткової американської військової допомоги). Але з часом не буде перспектив відновити армію, і вони почнуть повільно втрачати. (Це сприятиме) негативній траєкторії подій у другій половині цього року», - заявив експерт з росії Фонду Карнегі у Вашингтоні Майкл Кофман.

Читайте також: На Львівщині жінка відсудила у військової частини компенсацію за смерть чоловіка

«Є якийсь фаталізм. Це так, але нам все одно потрібно виконувати свої завдання. Кількість дезертирів невелика, але вони постійно є», - поділився капітан Олег Войцеховський, який спеціалізується на БПЛА-розвідці.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також