Україна повинна готуватися до мобілізації жінок
Наразі в українських збройних силах служать 65 000 жінок
Україна має бути готовою до можливості мобілізації жінок в армію в найближчі роки, оскільки країні доведеться стикатися із завданням призову великої кількості військових у цьому році, заявила радник з гендерних питань командувача Сухопутних військ Оксана Григор'єва, інформує «Судово-юридична газета».
За її словами, Україна повинна позбутися «старомодного менталітету» щодо жінок і прийняти політику призову жінок на військову службу за ізраїльським зразком, заявила головний військовий радник країни з гендерних питань.
«Ми повинні покінчити з старомодним менталітетом і прийняти політику призову жінок на військову службу за ізраїльським зразком. У нашій конституції сказано, що обов’язок кожного українця — захищати свою Батьківщину, тому правильно, щоб служили і жінки. Нам потрібно готувати дівчат змалечку до захисту країни», — заявила Григор’єва.
Читайте також: Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, що дозволить мобілізувати засуджених.
За даними уряду, наразі в українських збройних силах служать 65 000 жінок, що становить приблизно на 40% більше, ніж у 2021 році, перед повномасштабним вторгненням росії. Більшість з них є добровольцями, оскільки обов'язкового призову для жінок не існує, проте тепер жінки, які мають медичну освіту, зобов'язані зареєструватися у місцевому ТЦК.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі