Україна прощається з загиблими внаслідок російського удару дітьми (ВІДЕО, ФОТО)

Вічна пам'ять!

Фото: ВВС Україна

Сьогодні, в  Умані Черкаської області прощаються із загиблими через ракетний удар рф по багатоповерхівці дітьми.  Про це повідомляє спільнота «Їх вбила Росія». 

З братом та сестрою в Умані прощаються у храмі Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».

Туди принесли дві труни із тілами загиблих дітей. Також до церкви прийшли рідні та небайдужі, які хочуть в тяжку хвилину підтримати родичів загиблих дітей. 

Софія Шульга, 11-річна учениця 6 класу Уманської гімназії №5. Її 17-річний брат Кирило Писарєв навчався в 11 класі Уманського ліцею №1. Родина Кирила родом з Луганської області.

Читайте також: кількість загиблих в Умані знову зросла (ФОТО)

Вони намагались втекти від війни, проте російська ракета вбила підлітка в Умані. У нього залишились батьки та молодший брат. 

Також 30 квітня у селі Аполянка Черкаської області прощаються з 8-річною Уляною Тройчук. Вона загинула разом з татом, його дружиною та бабусею. 

Нагадаємо, що російські терористи у ніч проти 28 квітня завдали ракетного удару по звичайній багатоповерхівці в місті Умань Черкаської області. Окупанти майже повністю знищили один під'їзд - це 27 квартир. Попередньо росіяни влучили у будинок ракетою Х-101.

Внаслідок влучення ракети в багатоповерхівку загинули п’ятеро дітей: двоє хлопчиків, та троє дівчаток. Всім їм від півтора до 16 років. Загалом загинули 23 людини.

Фото: Суспільне

Їх імена:

Унаслідок ракетного удару по багатоповерхівці в Умані загинули 23 людини, серед них — шестеро дітей. З ними відбудуться церемонії прощання.

Ульяна Тройчук

8-річна Ульяна Тройчук (2014 р.н.) загинула з татом Романом, його дружиною Антоніною та бабусею. Прощання з дівчинкою відбудеться 30 квітня о 13:00 в с. Аполянка Черкаської області.

Софія Шульга та Кирило Писарєв

11-річна Софія Шульга, 2011 р.н., учениця шостого класу Уманської гімназії №5 та її брат 17-річний Кирило Писарєв, 2005 р.н., учень 11 класу Уманського ліцею №1. Сім’я кілька років тому намагалась втекти від війни з Луганщини. Залишились мама, тато та молодший братик. Прощання з Кирилом і Софійкою відбудеться 30 квітня о 15:00 в Умані, Храм Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця», мікрорайон ДОСи.

Іван Одайський

Півторарічний Іван Одайський загинув з 28-річною мамою Альоною Одайською. Прощання з ними відбудеться 1 травня о 11:00 годині у селі Городецьке, вул. Сонячна, 6.

Олексій та Аліна Лисаки

16-річний Олексій Лисак та його сестричка Аліна загинули з мамою Ірою, бабусею та тіткою. Про поховання інформація оновлюється.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена