Україна відповіла Ердогану щодо переговорів з Путіним
Українська сторона готова до переговорів у форматі конференції, якщо на це погодиться Путін
Після того, як президент Туреччини Ердоган запропонував українському і російському колегам Володимиру Зеленському і Володимиру Путіну провести спільні телефонні переговори-конференцію, Україна дала попередню згоду.
Прес-секретар президента України Сергій Нікіфоров заявив, що українська сторона готова розглянути такий формат переговорів, якщо на нього погодиться Путін.
Про це у «Telegram» повідомляє «Страна.uа».
«Наскільки це відповідає дійсності, не можу сказати — ці домовленості відбувалися між президентом Туреччини та Росії. А що стосується позиції офісу президента України, якщо президент Росії дасть свою згоду, ми теж розглянемо таку пропозицію», — повідомив Никифоров.
На цей момент прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков підтвердив лише двосторонню розмову Путіна та Ердогана.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі