Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Україна втратила час через блокування кредиту від Європейського Союзу у розмірі 90 млрд євро. Про це заявив президент Володимир Зеленський, пишуть Новини.LIVE.
"Це елементарне питання, ми повинні підготуватися до наступної зими. І оскільки все ще блокується цей пакет… ми повинні були почати це в березні, але ми дещо втратили час", – сказав він під час виступу.
Глава держави наголосив, що блокування кредиту "однією особою", ймовірно маючи на увазі угорського прем'єра Орбана, робиться для того, щоб задовольнити інтереси РФ, а також ставить під загрозу безпеку Європи.
"Це відбувається через те, що одна особа в Європі постала проти цілої Європи просто для того, щоб задовольнити Москву. І всі це бачать сьогодні. Є докази того, що це лише оборудки з Москвою", – додав Володимир Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Коментарі