Україна виграла апеляцію за першою скаргою "Газпрому"

gaz-640x360
gaz-640x360

Україна виграла апеляцію щодо оскарження з боку «Газпрому» першого рішення Стокгольмського арбітражу. Про це, на своїй сторінці у «Facebook», повідомив виконавчий директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко, передає «УНН».

“Повна перемога! Україна знову перемагає! Ми виграли апеляцію по першій скарзі «Газпрому» на рішення Стокгольмьского арбітражу! Подробиці трохи згодом”, — написав Вітренко.

Так, директор групи «Нафтогаз» повідомляв, що рішення апеляційного суду щодо оскарження з боку «Газпрому» першого рішення Стокгольмського арбітражу очікується 27 листопада.

Раніше повідомлялося, що за рішенням Стокгольмського арбітражу, “Нафтогаз” домігся компенсації в сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

За його словами, всього таких рішень арбітражу було три, і всіх їх оскаржує «Газпром». Рішення апеляційного суду щодо двох інших рішень Стокгольмського арбітражу очікується пізніше.

За результатами арбітражних проваджень у Стокгольмі “Газпром” повинен сплатити 2,56 млрд доларів на користь “Нафтогазу”.

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції російського ВАТ “Газпром” у справах про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу.