Україна закриє кордон для іноземців на два тижні

Україна закриє кордон для іноземних громадян через дві доби на два тижні.
Про це під час брифінгу повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данілов.
«Через 48 годин наша країна закриє кордон для іноземних громадян. Через два тижні залежно від того, як буде розвиватися ситуація, ми на Раді національної безпеки і оборони будемо приймати таке рішення», — зазначив секретар РНБО.
Заборони на в’їзд для громадян України не буде, проте в РНБО наполегливо просять українців не їздити за кордон.
«Усі громадяни України за кордоном зможуть повернутися, але ті країни, у яких коронавірус, вони будуть проходити певні процедури обсервації. За тиждень усі пункти пропуску повинні бути забезпечені експрес-тестами, усі їх проходитимуть», — сказав Данілов.
Також він зазначив, що впродовж тижня всі пункти пропуску планують забезпечити експрес-тестами для перевірки громадян на інфікування коронавірусом.
«Це буде стосуватися всіх пунктів перетину кордону, які залишаться на той час у нашій країні, і обов’язково всі медичні установи будуть мати ці тести», — уточнив він.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі