Україна зможе отримувати німецьке обладнання для ППО за спрощеною системою
Німецький уряд запровадив генеральну ліцензію терміном на шість місяців для прискорення постачання зброї
Уряд Німеччини спростив експорт обладнання для протиповітряної та морської оборони в Україну та країни Перської затоки. Про це йдеться у пресрелізі Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН.
Рішення ухвалено на тлі конфлікту навколо Ірану та потреби України в системах ППО, що зберігається. Нові правила також передбачають обов’язкову звітність для компаній-експортерів.
"Невибіркові удари Ірану по країнах Перської затоки призвели до гострої потреби в озброєннях, насамперед для протиповітряної оборони", - повідомила очільниця відомства Катаріна Райхе.
Йдеться про запровадження нової генеральної експортної ліцензії терміном на шість місяців. Вона дозволить прискорити постачання озброєння без необхідності отримувати окремі дозволи.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
- Львівщина попрощалася з молодим Героєм, який пішов на фронт після загибелі брата
- У Львові проінспектували роботу охолоджувальних систем у 63 автобусах
- Росія готує наступ на півночі, - Сирський
Найчитаніше
- Біля Львова у ДТП загинула 24-річна водійка
- У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
- Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Львова
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 1 липня
- На щиті повертається загиблий Герой зі Львівщини Андрій Комар
Коментарі