Україна зробила США пропозиції щодо газової інфраструктури та атомної генерації - Зеленський
Київ та Вашингтон працюють над деталями проєктів, щоб досягти "нуля російських енергоресурсів у Європі"
Україна передала Сполученим Штатам Америки конкретні пропозиції щодо спільного використання газової інфраструктури та розвитку атомної генерації. Наразі триває робота над деталями цих проєктів. Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у своєму зверненні.
За словами Зеленського, кінцевою метою є досягнення нуля російських енергоресурсів у Європі. Він зазначив, що зі США є "чіткі сигнали" про готовність постачати до Європи необхідну кількість газу та нафти для заміщення російських обсягів.
Президент підкреслив, що регіон має необхідний потенціал та інфраструктуру, яка може значно посилити енергонезалежність Європи.
«Ми зробили свої пропозиції Америці і щодо інфраструктури стосовно газу, і щодо атомної генерації, і щодо деяких інших проєктів. Ми працюємо над деталями», - наголосив глава держави.
Зеленський також повідомив про "вагомі результати" після переговорів щодо забезпечення газом та енергетичної підтримки як у США, так і зі Словаччиною.
Він підкреслив необхідність спільної позиції європейських країн для тиску на Росію. «Ми чітко бачимо, що ця Росія є довготривалою загрозою. Отже, нам у Європі потрібна довготривала співпраця та реальні результати... щоб люди могли жити», - резюмував Президент.
varta1.com.ua: Новини
Економія чи ризик: аналітика доцільності встановлення ГБО у 2025 році
Встановлення ГБО у 2025 році - Економія чи ризик
У вбивстві 17-річного українця в Ірландії обвинуватили його однолітка із Сомалі - ЗМІ
Підлітка-сомалійця перевели до центру утримання неповнолітніх на прохання адвоката
Стармер вважає, що США та Україна мають разом працювати над мирним планом за зразком Гази
Він запропонував спільно зі США працювати над мирним планом для України за зразком 20-пунктного плану Трампа для Гази
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі
Що ще ми можемо продати? Навіть і не знаю