Українці мають можливість отримати знижку на оплату газу: що для цього потрібно
Знижка нараховується за умови відсутності заборгованості
Клієнти «Нафтогазу» можуть отримати знижку в 1 % під час оплати послуги. Для цього потрібно здійснити повну оплату рахунку до 15 числа поточного місяця в особистому кабінеті my.gas.ua або в чаті «GASUA».
Про це пише «Нафтогаз».
Там наголосили: ця знижка не сумується «та нараховується за умови відсутності заборгованості». Тобто сплатити необхідно «всю суму з копійками».
«Кожен клієнт має можливість отримати знижку. За умови виконання всіх дій ви отримуєте нарахування знижки в 1 % на наступний платіж», — йдеться в повідомленні.
З 1 травня майже 10 млн користувачів газу в Україні було переведено на обслуговування до «Нафтогазу». Причина — місцеві газові компанії не змогли виконувати своїх функцій.
При цьому тариф на газ залишається фіксованим. По всій Україні у «Нафтогаза» він складає 7,96 грн/куб. м (з ПДВ).
Водночас, голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко розкритикував запуск опалювального сезону 7 жовтня. Він вважає, що таке рішення є економічно невиправданим, а поточні погодні умови дозволяють розпочати опалювальний сезон з листопада.
«Лише початок жовтня, а місцеві органи влади в українських містах ухвалюють рішення, щоб тепловики вже вмикали опалення. Якби тепловики купували газ за ринковою ціною і повністю розраховувалися б за нього, це була б інша ситуація. А так держава має компенсувати різницю. ... І газу, який видобуває «Нафтогаз», не вистачає, щоб покрити споживання населення та компаній, які технічно забезпечують населення теплом і газом», — написав він у «Facebook».
Нагадаємо, який курс валют закладений Кабміном у бюджет 2023 року.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі