Українці не зможуть продати смартфони, які отримають за вакцинацію
Буде контроль за власником
З квітня цього року українці зможуть записатися на отримання смартфону. Про це заявив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, передає «ВЗ».
«Хтось захоче ж передавати ці смартфони. Але ми з мобільними операторами знайшли інший спосіб. І точно забезпечимо те, щоб бабуся чи дідусь не змогли передати свій смартфон комусь іншому. Сім-карта буде прив’язана, наприклад, до IMEI телефону і зареєстрована на паспорт. А номер стане відразу фінансовим номером, прив’язаним до паспорта для мінімізації шахрайства», — пояснив Вискуб.
Контролювати незмінність користувача буде спеціальний додаток від мобільного оператора.
Ціна смартфона буде 4–5 тисяч гривень, він матиме NFC-модуль, ймовірно це будуть пристрої «Samsung».
Нагадаємо, під час «Diia Summit», у якому брав участь президент України Володимир Зеленський стало відомо, що пенсіонери отримають сучасні смартфони.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі