Українців обурила пропозиція миру з РФ від Ілона Маска

Зіпсував репутацію одним твіттом

Ілон Маск написав власну «формулу» закінчення війни між Україною та росією. Він пропонує провести ще один «референдум» та забезпечити водою Крим. 

Американський мільярдер на своїй сторінці у «Twitter» запропонував власну формулу миру між Україною та росією. До цієї формули входить:

  • Повторення референдумів у тимчасово окупованих територіях, але під наглядом ООН. Росія має піти, якщо на те буде воля народу.
  • Крим формально входить до складу росії, як це було з 1783 (до помилки Хрущова).
  • Водопостачання у Крим має бути забезпечене.
  • Україна залишиться нейтральною.

Одразу після публікації ганебного опитування акції компанії «Tesla» стрімко полетіли донизу. 

Тисячі користувачів не змогли стримати емоції. Під постом про опитування вони висловили Маску все, що думають про таку пропозицію миру. Відгукнувся навіть старший радник при Конгресі США Пол Массаро: «Україна звільняє всю свою суверенну територію. Росія деколонізується, демілітаризується і денуклеаризується». Його відповідь набрала навіть більше лайків, ніж пост Маска. 

А колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник просто його «послав»: ««Пішов на*уй» — моя дипломатична відповідь".

Київське англомовне видання «KyivPost», своєю чергою, зазначило: «Ілоне, ти крутий хлопець, і спасибі за «Starlink», але було б дуже добре, якби ти проводив голосування щодо тих речей, у яких ти обізнаний. Ми не проводимо голосування по апартеїду і Нельсону Манделі».

Український журналіст-розслідувач «Bihus.info» Данило Мокрик звернув увагу на логічну помилку в пості Маска: «Змішання навіть таких базових політичних термінів, як «вибори» і «референдуми», мабуть, не заважає пропонувати великі геополітичні рішення і оцінювати історичні політичні ходи («помилка Хрущова», лол)».

Нагадаємо, в Офісі президента розповіли, як очищуватимуть Крим від колаборантів.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк