Українців попереджають про ожеледицю на гірських дорогах і небезпеку сходження лавин
В горах вдень 0-5° тепла
1 березня на високогір'ї Закарпатської області зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень), повідомляє ДСНС України.
За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 1 березня очікується: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман, на окремих гірських ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 6-11° тепла, в горах місцями вночі до 8° морозу, вдень 0-5° тепла.
По м. Ужгород: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2-4° морозу, вдень 9-11°.
Як повідомлялося, до України йдуть потужні магнітні бурі.
varta1.com.ua: Новини
Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.
Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків
Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
Коментарі