Українців просять не панікувати — банки видають готівку у звичному режимі
У МВС заявили про одну з наймасштабніших кібератак в історії України
Вчорашня кібератака на державні банки та сайти була однією з найбільш масштабних в історії України.
Як передає «УНІАН», про це під час марафону єдності повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
«Учора відбулась одна з найбільш масштабних кібератак, які спробували завалити сайти державних органів, які спробували вкотре атакувати додаток «Дія» і найбільші банки України. Можу подякувати всім, хто був долучений до об’єднаного кіберзахисту України, до якого входять також і представники кіберполіції, що ця спроба не вдалась. Була атака, зокрема, на Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ. Тому сьогодні застосунок »Дія« і державні банки, і відповідні сайти працюють безперешкодно», — сказав він.
За словами Монастирського, ще однією проблемою є фейки, які множаться останнім часом дедалі швидше і швидше.
«З останніх, які я особисто бачив і запам’ятав, що начебто в українських банках відсутня готівка і вони перестають видавати готівку. Це — фейк! І він йшов одночасно з кібератакою на основні державні банки. Абсолютно очевидно, що це скоординована акція, кібератака та атака нас цими фейковими повідомленнями», — додав глава МВС.
varta1.com.ua: Новини
Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.
Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків
Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі