Українців застерігають не викладати фото комах з квартир: це може бути підрозділ на ротації

Військові потролили заяву росіян про «бойових» комарів

Ілюстрація: Намалювала нейромережа/Телеграм

Офіційне застереження ОК «Південь»!

Якщо у вашій квартирі літають комарі — не чіпайте, не знімайте і не викладайте. Можливо, це військовий підрозділ на ротації.

Так оперативне командування «Південь» відреагувало на заяви росіян про «бойових» українських комарів. Громадян жартома попередили про можливі «ротації» підрозділів бойових комарів у них у квартирах.

Міністр оборони України Олексій Резніков потролив постійного представника росії при ООН Василя Небензю, який нещодавно заявив, що Україна може розповсюджувати комарів, заражених небезпечними вірусами і анонсував проведення в Україні «часткової мобілізації»... бойових комарів.

«В Україні оголошено часткову мобілізацію, в рамках якої планується призвати близько 300 тис. комарів. Проєкт має робочу назву «Москіти проти московитів»», — потролив міністр представника росії при ООН Василя Небензю у «Twitter».

Скриншот: "УНІАН"

«Главред» писав, що постійний представник росії при ООН Василь Небензя виступив із доповіддю про діяльність біолабораторій США на території України. За його словами, РФ отримала «пакет документів», в яких йдеться про вивчення розповсюдження «небезпечних інфекцій» через мігруючих птахів, кажанів та комарів. Відео з доповіддю Небензі опублікував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в «Telegram».

Раніше інформували, що у ЗСУ повідомили, що «бавовну» у Севастополі спричинили «бойові комарі».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий