Українцям приписують борги за комунальні послуги

Липові борги

ФОТО: ілюстративне

Про такі інциденти розповів експерт з питань у сфері енергетики та ЖКГ Олег Попенко.

 

"Вони не просто намальовані, вони реально намальовані. Десятки прикладів про борги за комунальні послуги, які надули. Наприклад, у місті Куп'янськ усі жителі отримали від окупаційної влади платіжки за електроенергію за сім місяців. Коли наші війська звільнили Куп'янськ, Харків Обленерго виставило їм свої платіжки Це лише один приклад.

Наприклад у Сумах усі мешканці багатоквартирних будинків мали подвійні платіжки за газ від невідомої газової компанії. 

«Найстрашніший для мене особисто приклад: три дні тому спілкувався із друзями, у них син жив у Маріуполі. Щойно почалося вторгнення, він зміг швидко виїхати і зараз перебуває в Ізраїлі. Досі він отримує комунальні платіжки з Маріуполя від українських комунальних компаній», - сказав в ефірі політичний аналітик Юрій Романенко.

Попенко навів у приклади також кричущі випадки, коли платіжки за комуналкою приходять на зруйноване окупантами житло:

"У Запорізькій області, у Бердянську, люди, які там жили, одержують платіжки. Уявіть рівень цих розрахунків, і це лише одна частина того, що можуть намалювати.

Читайте також: Путін пригрозив «оновленими» ядерними силами

Ось окремий приклад: місяць тому у Кривому Розі було показано зруйнований будинок, і там ходила людина від комунального підприємства, розносячи платіжки. Він узяв та повісив пакет із платіжками на паркан зруйнованого будинку, виписуючи платіжки за електроенергію мешканцям цього будинку. Це одна частина проблеми. Друга частина - це незаконні платіжки, які виставляються порушуючи закон".

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також