Українець переплив на матраці по Дніпру до Білорусі: як його покарали

«Транспортний засіб» вилучено

ФОТО: ілюстративне

У Білорусі у місті Гомель судили українця, який приплив у країну на надувному матраці по Дніпру. Інформація про інцидент з'явилася в базі судових рішень. Справу розглядав суд Центрального району Гомеля, пише «Радыё Свабода»

 Відповідно до матеріалів справи, вранці 17 березня чоловік приплив з України до Білорусі на надувному матраці Intex (вартістю 25 білоруських рублів) по руслу річки Дніпро та причалив біля населеного пункту за 3 км на схід від селища Брагін. Тут його і затримали. 

На громадянина України Гомельською митницею складено адміністративний протокол, оскільки він, як сказано в документі, незаконно перемістив товар (згаданий матрац) через кордон Євразійського економічного союзу поза визначеними законодавством місцями.

На суд правопорушник не з'явився. Його заочно оштрафували на 400 білоруських рублів, а матрац конфіскували.

У судових документах зазначено, що чоловік не працює та постійно проживає в Україні. Його подальша доля невідома.

Після початку повномасштабної війни уряд України закрив усі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю. Після виведення російських військ із Київської та Чернігівської областей між країнами працює лише один прикордонний пункт – у Волинській області. Через нього до України повертаються українці, яких незаконно вивезли до росії.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також