Українець після відвідин ТЦК опинився у реанімації
Чоловіку 55 років
Родичі 55-річного чоловіка з міста Шостки Сумської області звинувачують військових з ТЦК в тому, що чоловіка таємно відвезли з Сум до Харкова, де він два рази втратив свідомість й потрапив до реанімації. Про це пише ТСН.ua.
Чоловік прийшов проходити медкомісію, як законослухняний громадянин, але у відповідь зіткнувся з невтішними реаліями.
«Під час проведення комісії зроблено кардіограму, де зʼясувалось, що на серці рубці. Зателефонували сімейному лікарю, яка повідомила, що з високою вірогідністю громадянин переніс інфаркт та обовʼязково потрібно пройти УЗД серця. Останні 3 роки почав підвищуватися тиск, з гіпотоніка переріс в гіпертоніка. Крім того, є проблеми зі спиною з тридцяти років. При зміщенні дисків відмовляють ноги», — розповіла дружина 55-річного чоловіка.
Сімейний терапевт порадила дообстеження, але ВЛК навіть не поміряли тиск та сказали, що чоловік може служити.
"Під час спілкування з головою ВЛК чоловік попросив зробити дообстеження через дійсно поганий стан здоров'я та можливість негативних та непередбачуваних ситуацій (бо таке періодично трапляється у цивільному житті через вищевказані проблеми), на що отримав відмову в грубій формі”, — каже дружина.
Після цього постраждалий отримав нову повістку й мав їхати до навчального центру в Сумах, але його привезли до Харкова, де йому стало зле.
ТЦК обіцяли доправити його до м. Шостка, але автобусом повезли до Гончарівська (північ Чернігівської області). Тут він ще раз втратив свідомість, і в такому стані його доправили до лікарні м. Конотопа, в якій він потрапив до реанімації.
Як повідомили в приймальному відділенні — у важкому стані.
«У лікарні він опинився без супроводжувальних документів. Представники Шосткинського ТЦК та СП навіть не повідомили родині, що людина в реанімації м. Конотоп», — розповіли родичі.
Зараз справу передано до ДБР, а на випадок відреагувала народна депутатка Ірина Фріз, якій родина надіслала запит.
“Черговий кричущий випадок протиправних дій представників ТЦК та СП, в даному випадку Шосткинського районного, та питання потерпілих — куди звертатись у разі вчинення таких порушень. Відповідь одна — одразу звертайтесь в ДБР. Не зволікайте. Робіть інформаційно відомими всі випадки та всіх причетних щодо скоєння протиправних дій, щоб не допустити створення протизаконної системи”, — написала вона у Фейсбуці.
В Сумському ОТЦК розповіли, що наразі триває перевірка.
Раніше повідомлялося, на Закарпатті неподалік кордону знайшли мертвими трьох молодих чоловіків (ФОТО)
«Ми зараз перевіряємо цю інформацію, реакція на це буде. З’ясовуємо, що відбулося насправді», — повідомив речник Сумського обласного ТЦК Олександр Бондаренко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Львові нічна температура побила рекорд
- РФ озвучила нові погрози Україні, і вимагає «прийняти рішення»
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Микола-Святослав Заяць
Коментарі