Українець на величезній швидкості ледь не переїхав дітей на пішохідному переході в Польщі (відео)
Водія, який на величезній швидкості ледь не збив двох дітей на пішохідному переході, суворо покарають. Відео інциденту оприлюднили на сторінці «Komunikacja Miejska – Płock» у «Facebook», — пише «ТСН».
Зазначається, що у місті Плоцьк, автобус зупинився перед пішохідним переходом, щоб пропустити двох дівчаток на роликах. Коли діти уже під’їжджали до середини дороги то перед ними пролетів легковик, який без зупинок поїхав далі.
На відео помітно, що дітей врятували якісь долі секунди від фатального зіткнення. При цьому автомобіліст, як потім з’ясувалось, громадяднин України навіть не зупинився, а поїхав, не зменшуючи швидкості далі.
Як наслідок, водій автобуса, який зняв усе на відеореєстратор, передав ролик поліції міста Плоцьк.
Автівку було ідентифіковано, а справу передано до суду, оскільки водій серйозно загрожував життю дітей.
https://www.facebook.com/kmplock/videos/427251034863209/
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі