Українець намагався через "Краківець" незаконно вивезти у Європу двох вірменок
Вчора, 9 квітня, під час перевірки документів пасажирів мікроавтобуса «Фольксваген», який слідував з України в Польщу, прикордонники Львівського загону виявили двох порушниць кордону.
Прикордонники встановили, що жінки пред’явили чужі документи і насправді вони є громадянками Вірменії. Також було з’ясовано, що в Україну жінки прибули законним шляхом.
У «Фольксвагені» прикордонники виявили громадянина України, 1957 року народження, який зізнався, що це він надав чужі паспорти громадянкам Вірменії та мав незаконно переправити жінок в одну з країн ЄС.
Відносно іноземок, наразі, проводяться перевірочні заходи щодо з’ясування обставин правопорушення, та притягнення їх до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП.
У діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого ст. 332 ККУ.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі