Українець намагався незаконно ввезти ветпрепаратів на суму 350 тис. грн (фото)

tabletky-sbu-e1580290050286
tabletky-sbu-e1580290050286

Служба безпеки України блокувала масштабне ввезення в нашу країну ветеринарних засобів і препаратів через митний пост «Грушів» Галицької митниці.

Про це пресслужба СБУ повідомила сьогодні, 29 січня.

Оперативники спецслужби встановили, що комерсант зі Львівщини намагався перевезти товар через державний кордон. Правоохоронці зупинили авто зловмисника під час руху «зеленим коридором».

Під час огляду машини було вилучено понад 8 тисяч пігулок різних ветпрепаратів на загальну суму близько 350 тисяч гривень.

Продукція транспортувалась із приховуванням від митного контролю без відповідних дозвільних документів і без сплати передбачених чинним законодавством митних платежів і зборів. Згідно з попередніми даними тільки з початку року цей транспортний засіб уже шість разів в’їджав на територію України.

Наразі, перевіряється можлива причетність до незаконної діяльності службовців митного поста «Грушів». Також вирішується питання щодо скерування матеріалів про ймовірні протиправні дії митників до територіального управління ДБР у Львові для внесення відомостей до ЄРДР.