Українець намагався вивезти з країни 350 кг рідкісних металів
Понад 350 кг вольфраму, титану, германію і танталу у виробах та у вигляді лому
На кордоні з Румунією припинили спробу незаконного вивезення з України рідкісних металів
Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Понад 350 кг вольфраму, титану, германію і танталу у виробах та у вигляді лому виявили прикордонники Чернівецького загону спільно з представниками митниці у пункті пропуску “Дяківці”.
“Незвичний вантаж перевозив в багажному відділенні мікроавтобуса громадянин України 1994 року народження. Водій пояснив правоохоронцям, що мав доставити вантаж громадянину України, який наразі перебуває в Німеччині”, – кажуть в ДПСУ.
Знахідку вилучено для проведення експертизи та оцінки. Представниками митниці складений відповідний протокол.
varta1.com.ua: Новини
Прем’єр Британії обговорив із Трампом, як змусити путіна завершити війну
Нещодавні масовані удари російського диктатора путіна по Україні свідчать про те, що він «не є людиною, яка хоче миру»
США продадуть країнам НАТО великі обсяги зброї для України
США продадуть країнам НАТО великі обсяги зброї для України
Мін’юст спростував інформацію про нібито витік даних через тестування е-Нотаріату
Під час роботи з тестовою версією нібито стали доступними справжні дані з Єдиного реєстру довіреностей і Спадкового реєстру
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі