Українку з песиком евакуює з Китаю літак ФК "Шахтар"

Screenshot_2
Screenshot_2

Донецький «Шахтар» передасть матеріальну допомогу українцям, які прибули з Китаю і знаходяться на карантині. Також клуб готовий відправити літак за українкою, яка не змогла повернутися на батьківщину через собаку. Про це повідомив капітан команди Андрій Пятов, передає «УНІАН».

«Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові всі гроші, виручені від продажу квитків на матч з »Бенфікою«, спрямувати на забезпечення комфортних побутових умов для тих, хто змушений перебувати ці 14 днів карантину у Нових Санжарах», — заявив голкіпер.

«Історія про українку, яка залишилася в Ухані через собаку? Так, після матчу дізналися. »Бенфіці« вирішальний гол забив Віктор Коваленко — він же з Херсона, як і ця дівчина — Настя Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, щоб забрати Настю та інших українців з Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде потреба, то клуб готовий відправити наш клубний літак за рештою українців в Ухані».

«Мене заберуть додому. Я зробила це. Я витримала і пройшла цей нелегкий шлях разом з Мішель і скоро ми будемо вдома. Велике спасибі Андрію Пятову за вашу допомогу, доброту і підтримку!» — написала Зінченко в «Instagram».