"Українська к*рва, *б*на прибиральниця": студентка перепросила за образу українки (відео)

пр
пр

Вармінсько-Мазурський університет у Польщі відсторонив від занять студентку, яка виклала у мережі відео з ксенофобською тирадою на адресу жінки української національності, що була її сусідкою у потязі. Відео також розглядає прокуратура.

Про це, з посиланням на місцеве видання «Wprost», повідомляє «ТСН».

На відео видно, як студентка-медик нецензурною лексикою скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо «зайняла місце в потягу».

«Вчора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в потягу, і взагалі, за*бала увесь, к*рва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити… Досить того, що вона була гладкою, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла», — скаржилась дівчина на відео.

Образливий ролик набрав майже 60 тисяч переглядів. «Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. *бати тих українських ст*рв, ненавиджу їх!... Ця жінка           0151 дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись»,  0151 сказала дівчина.

Відео, яке дівчина власноруч виклала у мережу, дійшло до університету. Там вирішили негайно усунути студентку. «У прокуратуру також було направлено повідомлення про можливе скоєння злочину, і в університеті було порушено дисциплінарне провадження», — додали у навчальному закладі.

«В університеті немає і ніколи не буде місця для виявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки щодо осіб різної статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, віросповідання, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації чи знедолених», — сказано в заяві.

https://youtu.be/DpKv0Xyjags

Після скандалу дівчина записала ще одне відео – у ньому спробувала запевнити, що не підтримує дискримінацію, та назвала інцидент «жартом». «Вибачте, я не думала, я просто дурепа», — сказала вона.