Українська сім'я втратила на війні другого сина

Вічна пам'ять!

На війні з окупантами під час виконання бойового завдання  29 серпня 2023 року загинув воїн з Одещини Бончев Євген Миколайович. Про це повідомили на Facebook-сторінці 11 бригади ім. Михайла Грушевського Національної гвардії України.

У лютому сім'я захисника поховала молодшого сина Бончева Ігоря Миколайовича.

Євген був уродженцем села Надеждівка, у 2001 році закінчив Надеждівську школу у 2001 році з золотою медаллю. Після школи він закінчив Ізмаїльський державний педагогічний інститут.

З початку війни, Євген приєднався до лав Збройних Сил України. На службі він отримав військове звання молодшого сержанта.

Читайте також: в районі Роботиного загинув водій розвідувального взводу Дмитро Голованов з Львівщини.

На жаль, це вже друга втрата у родині Бончевих, адже у лютому сім'я поховала свого молодшого сина Ігоря, який також загинув у бою з окупантами. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  2. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українець у багажнику намагався вивезти живого крокодила до Польщі

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
  3. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх