Українська волонтерка звернулася до Президента України (відео)

f26d1629e0b43f3f7a1f36ee82ebc7f3
f26d1629e0b43f3f7a1f36ee82ebc7f3

Українська волонтерка Ярина Чорногуз звернулася до президента України Володимира Зеленського.

Відповідне відеозвернення вона опублікувала на своїй сторінці, у «Facebook».

"Моє відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Нічого особливого, як він, найімовірніше, вирішить. На злободенну тему про «прєкратіть стрєлять» і «розведення» або радше — тотальний развод його і нас із вами. Але дуже хочеться, щоби пан Володимир побачив і почув це відеозвернення. Буду йому дуже вдячна за відповідь на кілька запитань. Мені дуже важливо, щоб він їх почув.

Прошу подивитися це відео також усіх утомлено-абстрагованих від війни. Можливо, ви зрозумієте, що з вами в країні поруч мешкають люди, які пройшли певну точку неповернення в голуб’ячий світ споживацького комфортного й не менш ілюзорного російського міфу про «мир». Для яких загибель людини, воїна, є не просто одною новиною у стрічці для проскролу вниз. А є живою присутньою втратою, з якою жити все життя. Є тим непрощенним злочином, за який винуватець має отримати покарання.

Я закликаю людей записувати відеозвернення та робити дописи із розповідями про загиблих у цій війні й висловлювати свою позицію про «розведення». Пропоную своїм голосом показати ціну, яку ми всі заплатили за території, з яких зараз збираються відводити українські війська, аби їх захопили російські окупанти. Як це вже було раніше і як це повторюється нині", — написала Ярина в коментарі до ролика.