Українські АЗС змінили вартість пального

Скільки зараз коштує бензин і дизель

Останнього тижня в Україні, від 17 по 24 лютого, АЗС знизили ціну на бензин в середньому на 17-30 коп./л (до 47,63-49,30 грн/л) та на дизельне пальне – на 1,03 грн/л (до 50,40 грн/л).

Як повідомляє Enkorr, про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи «А-95».

 У середньому всіх види пального здешевшали втричі порівняно з попереднім тижнем.  

Окремі мережі, зокрема Prime і Neftek, знизили вартість літра бензину А-95 на гривню, до 46,50 грн/л і 48,00 грн/л відповідно.

Найбільше цей вид бензину здешевшав на станціях мережі «Олас» – до 44,90 грн/л (-1,10 грн/л), найменше – на 8 коп./л, до 45,99 грн/л – на АЗС мережі Mango.

На АЗС ОККО та WOG упродовж цього тижня ціна бензину А-95 залишалася незмінною – 48,99 грн/л. Ціну на цих автозаправних станціях не змінювали також на преміальний А-95+ (51,00 грн/л).   

Раніше повідомлялося, що навесні можуть зрости ціни на бензин.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим