Українські бійці зупинили просування окупантів під Авдіївкою: що відомо
Упродовж доби було відбито 21 атаку
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Лиховій заявив, що Сили оборони України зупинили просування російських окупантів на Авдіївському напрямку. Про це він сказав в рамках єдиного телемарафону
Йдеться про райони населених пунктів Новоселівка, Бердичі, Тоненьке, Первомайське та Невельське.
"Від початку сьогоднішньої доби і до 18 години на Авдіївському напрямку було відбито 21 атаку ворога в районах населених пунктів Новоселівка, Бердичі, Тоненьке, Первомайське і Невельське. При цьому ми говоримо, що на оцьому найгарячішому напрямку прямого російського удару обстановку вдається стабілізовувати і просування ворога припинено”, - наголосив Дмитро Лиховій.
Читайте також: 1 березня Максим Жорін із третьої ОШБр зробив нову заяву про ситуацію біля Авдіївки
Він також додав, що окупанти частково контролюють села Бердичі та Тоненьке. Проте Сили оборони завдають ворогу ударів, тож просування ворога зупинено ще на цьому рубежі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі