Українські чоловіки намагаються виїхати за кордон за 2000 доларів
За добу 16 чоловіків пропонували хабарі
Минулої доби 16 військовозобов’язаних чоловіків намагалися виїхати з України за допомогою хабарів. Про це повідомляє ДПСУ.
Серед них кілька випадків, коли чоловіки їдуть з малолітніми дітьми без супроводу інших дорослих та аргументують, що більше нікому евакуювати дітей.
Найбільше ухилянтів було виявлено прикордонниками Мукачівського загону. Підкупити інспекторів прикордонного контролю тут намагались 5 разів, проте їм це не вдалося.
Загалом ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», прикордонники фіксували в пунктах пропуску «Мамалига», «Ужгород», «Ягодин», «Устилуг», «Дякове», «Дзвінкове», «Солотвино», «Лужанка», «Порубне», «Рава-Руська» та «Орлівка».
Деякі з них пропонували по 1,5 тис євро чи 2000 тис. доларів США.
Чоловіків передали співробітникам Нацполіції.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Родина зі Львівщини втратила другого сина на війні
Коментарі