Українські моряки відмовилися свідчити на суді у Москві
Затримані росіянами, біля Керченської протоки, українські моряки відмовляються давати свідчення.
Про це, із залу Лефортівського суду Москви, повідомляє кореспондент «РИА Новости», передає "РБК-Україна".
Так, у вівторок, у суді розглядають клопотання слідства про подовження морякам терміну утримання під вартою на 3 місяці, до 6 квітня.
Засідання відбуваються у трьох різних залах одночасно, на лаві підсудних не опиняються більше чотирьох обвинувачених за раз.
Під час засідання про подовження арешту обвинуваченим Богдану Головашу, Сергію Попову, Андрію Шевченку й Володимиру Терещенку чоловіки заявили, що не відповідатимуть на запитання суду, які не стосуються встановлення їхніх осіб.
«На подальші запитання відмовляюся відповідати відповідно до статті 17 Женевської конвенції», — заявив кожен із них. Незабаром після цього, слухання закрили від публіки на прохання держобвинувачення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі