Українські перевізники з 15 лютого розпочнуть свою акцію протесту у відповідь на дії польських фермерів

Тривалість протестів українських перевізників залежатиме від ситуації з польського боку кордону

З 15 лютого на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» українські перевізники планують розпочати акцію протесту у відповідь на дії польських фермерів, які блокують рух вантажівок через українсько-польський кордон.

Акція має розпочатися о 9:00, розповів «Суспільному» керівник громадської організації «Перевізники західного регіону» Віталій Коценко.

З його слів, учасники акції фіксуватимуть факти об'їзду блокади зі сторони польського кордону.

«Вони в годину пропускають одне авто, і то не українського, а польського водія», — каже Віталій Коценко.

Читайте також: польські протестувальники на місяць заблокують усі переходи між Польщею та Україною.

Керівник громадської організації каже, що тривалість протестів українських перевізників залежатиме від ситуації з польського боку кордону. Додає: проїзд рейсових автобусів на пункті пропуску «Ягодин» не блокуватимуть.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 18 місяців вважався безвісти зниклим