Українські правоохоронці викрили масову підробку ліків для онкохворих та ВІЛ-інфікованих
Наразі суд надає оцінку всім співучасникам
Правоохоронці виявили злочинну організацію, яка підробляла найчутливіші і найдорожчі лінійки ліків - протиракові, потигепатитові, протиВІЛ. Наразі вже суд надає оцінку всім співучасникам. Про це повідомила на своїй сторінці у «Facebook», заступник начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Департаменту підтримання обвинувачення та представництва інтересів держави в судах Офісу Генпрокурора Ірина Діденко.
«Ліки«? чи »вмираємо з надією, що це ліки»? Увага фальсифікат! І як не стати його жертвою!
Маємо досвід, яким хочемо поділитися.
Передісторія: Виявили злочинну організацію, яка підробляла найчутливіші і найдорожчі лінійки ліків — протиРАКові, потиГЕПАТИТові, протиВІЛ тощо.
Дивом (прокурором, який не зміг бути осторонь — Валерий Зимогляд) ці злочини — зафіксовані. Наразі вже суд надає оцінку всім співучасникам», — зазначається у повідомленні Ірини Діденко.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі