Українські військові братимуть участь у масштабних навчаннях НАТО
Збройні Сили України візьмуть участь у одних із найбільших, в історії НАТО, стратегічно-військових навчаннях «Trident Juncture–2018», які розпочнуться у Норвегії, 25 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
«Впродовж тижня, група українських офіцерів перебувала в штабі Об’єднаного оперативного командування НАТО »Неаполь«, де відбулося командно-штабне тренування, у рамках підготовки до Стратегічного військового навчання Північноатлантичного Альянсу »Trident Juncture–2018«. Активна фаза »Trident Juncture–2018«, з участю 45-тисячного міжвидового контингенту військ, відбудеться на півночі Норвегії, у період від 25 жовтня по 7 листопада 2018 року», — йдеться у повідомленні.
Окрім 29 країн Альянсу, у навчанні братимуть участь військові підрозділи зі Швеції та Фінляндії.
Зазначається, що НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна «Мурінус».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі