Українські військові врятували та прихистили маленьке лисеня (відео)
Українські бійці, які виконують завдання в районі Донецького аеропорту, прихистили маленьке лисеня. Зараз тваринка почуває себе добре, бавиться з цуценятами та набирається сил. Про це повідомили у пресслужбі МВС України, опублікувавши зворушливе відео.
«І на війні є місце людяності. Кволого малого виходили, і тепер він живе у компанії військових, бавиться з цуценятами й кошенятами та не поспішає повертатися «додому», у дику природу. Дякуємо захисникам за мужність, відвагу та людяність», — йдеться у дописі.
Відео фонду «Повернись живим»
https://www.facebook.com/backandalive/videos/695702987860095/
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі