Українські виробники зброї закликають Кабмін та РНБО засекретити місцезнаходження підприємств

На час воєнного стану

ілюстрація: telegraf

Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України (NAUDI) просить на час воєнного стану не розголошувати дані ані державних, ані приватних оборонних підприємств. Зокрема, їхнє місцезнаходження, розташування виробничих потужностей, які зазначаються у реєстрах, фінансові та виробничі плани, податкові відомості, банківські операції, митні декларації та інші відомості про юридичні особи.

Як повідомляє «Еспресо», із відповідним листом до РНБО, Кабінету міністрів та парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки звернувся голова Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України (NAUDI) Сергій Пашинський. 

«Перебування держави в стані війни вимагають суттєвого перегляду системи організації публікації відомостей про оборонні підприємства України в умовах воєнного стану. У зв'язку з цим, ми пропонуємо розробити нормотворчі ініціативи, шляхом розроблення проєктів рішень Уряду та винести їх на розгляд Кабінету Міністрів», - зазначається в документі. 

В Асоціації переконані, що враховуючи стратегічне значення підприємств оборонно-промислового комплексу для обороноздатності держави, доступ до даних щодо оборонних підприємств повинні мати тільки ті посадові  особи, які пройшли спецперевірку та підготовку, в тому числі для роботи з таємною та конфіденційною інформацією. 

Читайте також: рф поставила за мету знищити енергетичну інфраструктуру України.

«Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо досягти надійного забезпечення національної безпеки та збільшимо розвиток оборонної промисловості України», - наголосив Пашинський. 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також