Українські військові оприлюднили відео знищення командного пункту окупантів (ВІДЕО)
Разом з піхотою та боєприпасами
Українські військові спільними зусиллями знищили командний пункт російських окупаційних військ.
Відповідне відео, 13 травня, оприлюднив у «Telegram» колишній екс-командир полку «Азов» Максим Жорін.
«ТрО «Азов Дніпро» разом із ЗСУ знищили командний пункт окупаційних військ разом з піхотою та боєкомплектом. Демілітаризація русаків продовжується», — підписав Максим Жорін.
У окупантів там був склад з боєприпасами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Генштабі пояснили, чому демобілізація військових наразі неможлива
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Жителька США відсудила у Львівської міської ради нерухомість своєї покійної матері
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
Коментарі