Український актор потрапив до ізолятора через п'яну ДТП (ФОТО)
Яке покарання його чекає
Український актор Остап Ступка, який вночі у стані алкогольного сп'яніння врізався в автомобіль, потрапив до ізолятора тимчасового утримання. Про це повідомляється на сайті Головного управління Національної поліції міста Києва, пише ТСН.
Наразі актору повідомили про підозру у вчиненні ДТП у стані алкогольного сп'яніння. Ступку затримали та відправили до ізолятора.
"Наразі слідчі поліції Києва за процесуального керівництва міської прокуратури повідомили керманичу про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп'яніння", - йдеться в повідомленні.
За скоєне Остапу Ступці загрожує позбавлення волі строком до трьох років, а також заборона сідати за кермо протягом наступних п'яти років.
Додамо, що 4 квітня пізно ввечері в стані сп’яніння Остап Ступка влаштував дорожньо-транспортну пригоду.
Читайте також: народний артист зі Львова влаштував п’яну ДТП у столиці
Актор на позашляховику врізався в легковий автомобіль. Ступку затримали правоохоронці, а іншого водія госпіталізували до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.
Актор відмовився давати коментарі щодо ДТП.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі