Український футболіст Олександр Зінченко вчетверте у своїй кар'єрі виграв чемпіонат Англії (ВІДЕО)

Український футболіст Олександр Зінченко у складі «Манчестер Сіті» вчетверте у своїй кар’єрі виграв чемпіонат Англії.

У заключному турі «городяни» у непростому матчі обіграли «Астон Віллу» (3:2) та з 93 очками фінішували на 1-му місці. Другим став «Ліверпуль».

Головний трофей прикрасили прапором України. Зінченко не зміг стримати сліз.

Наш спортсмен вийшов у другому таймі замість Фернандіньо і на 78-й хвилині асистував Родрі, після чого рахунок зрівнявся (2:2). Переможний гол на 81-й хвилині забив Ілкай Гюндогай, оформивши дубль.

Для українського захисника «Сіті» Олександра Зінченка це стало 10-м трофеєм із клубом та другим поспіль чемпіонством. Рік тому українець також тріумфував до АПЛ.

varta1.com.ua: Новини