Український футбольний клуб відкрив пункт незламності після місяця без відключення світла

У Києві вже тепло

Київське Динамо відкрило «Пункт Незламності» у самому центрі столиці України – біля клубного стадіону імені Валерія Лобановського.

Пункт було оснащено та запущено разом із партнерами клубу – міжнародним благодійним фондом STELP та благодійним фондом «Фонд друзів України».

У динамівському пункті є світло, супутниковий інтернет, вода і напої. Тут також надаватиметься психологічна та культурна допомога, і можна буде переглянути трансляції футбольних матчів.

 У Києві близько місяця не відключали світло, а на вулиці вже стало тепло.

Читайте також: росія відмовляється від масованих атак.

На відкритті були присутні вихованці Динамо 2010 року народження та двоє гравців команди U19 — Андрій Маткевич та Арсеній Філатов.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим