Український телеведучий у телемарафоні повідомив, що отримав повістку і стає до лав ЗСУ (ВІДЕО)

Орест Дрималовський

Український телеведучий Орест Дрималовський у прямому ефірі оголосив, що отримав повістку та йде служити у Збройні Сили. Про це пишуть "Факти ICTV".

«Настав час і мені змінити звичне місце роботи, цю затишну улюблену студію, на військову форму. Вже з наступного тижня розпочну свій новий шлях. Хочу подякувати вам, глядачам »Вікон« і »Фактів«, що були і залишаєтеся з нами. Прошу вас вірити у Збройні Сили, допомагати і ставати до лав. Іншого шляху до перемоги немає», — заявив Дрималовський.

Ведучий розповів, що до отримання повістки був морально готовий. Коли вона надійшла, чоловік одразу поїхав у Львів та пройшов усі етапи перед мобілізацією.

Дрималовський переконаний, що служба у війську під час повномасштабної війни — це обов’язок кожного чоловіка. Він пояснив, що свого життя в еміграції не уявляє, а хоче працювати та будувати сім’ю в Україні.

«Щоб це все було — потрібно зберегти державу. Щоб зберегти державу — потрібно піти у військо, коли держава цього потребує. Логіка максимально проста», — підкреслив журналіст.

Проте він зізнався, що також переживає страх. Саме через це чоловік насамперед готувався до мобілізації морально.

«Пройшов кілька тренінгів з надання першої домедичної допомоги. Практикував основи вогневої підготовки. Чи цього достатньо? Звісно, ні. Мобілізацію хочу сприймати як виклик. Намагатимусь постійно вдосконалювати свої навички, аби бути максимально ефективним там, де буду», — поділився Дрималовський.

Читайте також: на Банковій відреагували на інформацію про звільнення Залужного

Він назвав мобілізацію в Україні питанням справедливості, адже військовослужбовці потребують відпочинку. Телеведучий виразив сподівання, що українці «гідно пройдуть цей тест на дорослість», а не шукатимуть нелегальних шляхів уникнути призову.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт