Український журналіст побився з нардепом «ОПЗЖ» Нестором Шуфричем

Шуфрич виправдовував російську агресію

Головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов вигнав нардепа «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича з ефіру ток шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Про це пише «Цензор.НЕТ».

Юрій Бутусов вдарив Шуфрича після чергових виправдань російської агресії.

«У нас тут є два російські клоуни у студії (Шуфрич і Мураєв), які тут зображатимуть балаган і просуватимуть російські наративи», — сказав Бутусов.

Він нагадав, що депутати «ОПЗЖ» перед загрозою вторгнення РФ повтікали з України.

«Отакий російський клоун, його партія, всі депутати його фракції втекли з України. Депутат «ОПЗЖ» Олег Волошин втік до Росії. І єдиний, хто залишився і втікає зараз із студії — це Шуфрич», — наголосив журналіст. 

Після бійки Шуфрич ненадовго пішов зі студії. Повернувшись, він назвав журналіста «горе-агітатором» і заявив, що той «дряпається як дівча».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою
  2. Німеччина може депортувати частину українців додому, незважаючи на війну
  3. У ВРУ пропонують ставити юнаків на військовий облік із 14 років
  4. На Миколаївщині п'яний військовий кинув гранату на територію ТЦК: що вирішив суд
  5. Українець за кермом "BMW" у Польщі за рік 12 разів перевищував швидкість: порушника депортують

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Німеччина може депортувати частину українців додому, незважаючи на війну
  3. В останній дорозі додому мужній воїн НГУ «Азов» з Львівщини Юрій Гриців
  4. Увага! На Львівщині сталася масштабна ДТП
  5. Гірка звістка надійшла з Сумської області про загибель у бою офіцера ЗСУ з Львівщини